Odstąpienie od umowy zawartej na odległość

W terminie 14 dni od dnia dostarczenia zamówionych produktów, konsument ma prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość bez podania przyczyny poprzez złożenie stosownego oświadczenia.

Termin do odstąpienia od umowy zawartej na odległość wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym na adres podany przez konsumenta zostały dostarczone produkty.

W celu odstąpienia od umowy, należy poinformować sprzedawcę poprzez złożenie jednoznacznego oświadczenia o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość, przesyłając je pocztą elektroniczną na adres: kontakt@workingdogs.pl

Zwrotów prosimy dokonywać na adres:
Working Dogs
Koziołki 13 L
95-061 Dmosin
Do paczki prosimy dołączyć wydrukowane oświadczenie o odstąpieniu od umowy wraz z dowodem zakupu, przyspieszy to realizację zwrotu.

W celu zachowania terminu do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, należy poinformować sprzedawcę o tym fakcie, najlepiej na adres mailowy: kontakt@workingdogs.pl przed upływem terminu wskazanego powyżej.

W przypadku skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, sprzedawca zwraca wszystkie otrzymane od konsumenta płatności, w tym koszty dostarczenia produktów do konsumenta. Zwrot następuje niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia, dostarczenia zwracanych produktów do sprzedawcy. Zwrot płatności nastąpi przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przez konsumenta, chyba że zgodzi się na inne rozwiązanie.

Warunkiem skorzystania z prawa odstąpienia od umowy jest, aby zwracane produkty spełniały następujące warunki:

Reklamacje

Jeśli trafiłeś na niniejszą stronę, to prawdopodobnie zakupiony przez Ciebie produkt nie działa lub działa nieprawidłowo. Takie sytuacje zdarzają się dość rzadko, ale jesteśmy gotowi, aby pomóc w zaistniałej sytuacji. Poniżej znajdziesz instrukcję, co zrobić krok po kroku, abyś mógł cieszyć się w pełni funkcjonalnym produktem.

W celu zgłoszenia reklamacji prosimy o opisanie zaistniałego problemu i wysłanie go razem z produktem na adres:
Working Dogs
Koziołki 13 L
95-061 Dmosin

Termin rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu otrzymania przez nas reklamowanego produktu. W przypadku braku kontaktu z naszej strony oznacza to, że reklamacja została uznana według Twojej sugestii.

Po poinformowaniu cię o naprawie/wymianie produkty, czas realizacji może potrwać od kilku dni do kilku miesięcy (konieczność wysyłki sprzętu za granicę) w zależności od rodzaju produktu i poziomu skomplikowania usterki.

Staramy się informować na bieżąco o aktualizacjach związanych z reklamowanym produktem, niestety czasem okres pomiędzy kolejnymi aktualizacjami jest długi, prosimy wtedy o cierpliwość i jeśli pojawią się pytania czy wątpliwości prosimy o kontakt mailowy pod adresem: kontakt@workingdogs.pl