POKAZY

 

Jedną z form zachęty i inspiracji do treningu czworonogów mogą być pokazy psów wyszkolonych. I chodzi o bardziej spektakularne umiejętności takie, jak ochrona osobista, posłuszeństwo czy choćby wykrywanie zapachów w nietypowych warunkach.

Jako Fundacja Working Dogs chętnie pojawimy się na różnego rodzaju wydarzeniach, na których będziemy mogli zaprezentować fenomenalnie wyszkolone psy. Szczegółowy program, czas trwania oraz forma spotkania będą ustalane indywidualnie na potrzeby wydarzenia. Interesuje cię taka  forma współpracy? Zapraszamy do kontaktu.

POWER SPEECH

 

Working Dogs to zarówno trenerzy i osoby, które mają pokaźne doświadczenie w biznesie korporacyjnym. W naszych szeregach mamy świetnych mówców, którzy inspirują pracowników różnych szczebli. Jako ludzie mamy tendencję do komplikowania komunikacji i relacji. Doświadczenie z psami pokazało nam, jak można to zmienić. Chcemy dzielić się tym, jak w prosty sposób można rozwiązywać problemy, motywować pracowników i pomagać rozwijać Ich umiejętności.

BENEFITY PRACOWNICZE

 

Rynek pracy bywa okrutny i pracodawcy muszą wzbijać się na wyżyny kreatywności, żeby utrzymać bądź pozyskać najlepszych specjalistów. Obecnie z co drugim gospodarstwie domowym w Polsce jest pies, zatem czemu nie wyróżnić się na rynku pracy właśnie wyjątkową polityką pro zwierzęcą?

Co powiesz na profesjonalne szkolenie w siedzibie Twojej firmy? Oprócz wykładu uczestnicy szkolenia otrzymają materiały edukacyjne, zniżki na produkty od naszych partnerów. Dodatkowo w ramach wizytacji opowiemy o bezpieczeństwie czworonogów w biurze. Inną i równie nietypową formą docenienia pracownika mogą być vouchery na warsztaty czy szkolenia indywidualne z naszymi trenerami. To atrakcyjny wyróżnik nieco inny niż karta na siłownię czy owocowe czwartki.

WEBINARIA / SEMINARIA

 

Niezależnie od branży, w której przyszło Wam działać, z przyjemnością przeprowadzimy serię seminariów, bądź webinariów o „psiej” tematyce. Rozłożymy na czynniki pierwsze psie potrzeby, wyjaśnimy psią motywację, wyjawimy tajniki psiej komunikacji, co z pewnością przełoży się na komfort życia codziennego zarówno uczestników i ich czworonogów.

Masz pomysł na zorganizowanie seminarium dla pracowników, partnerów, znajomych? Podejmiemy każde wyzwanie!

KONTAKT

Working Dogs
Ul. POW 17 lokal 8,
90-248 ŁÓDŹ

kontakt@workingdogs.pl

FOLLOW US

NEWSLETTER

Zapisz się do newslettera i jako pierwszy dowiedz się o tym, co słychać w WDF

  • newsy/eventy/seminaria 
  • tipy szkoleniowe 
  • promocje/produkty