Pewnie nie wiecie, ale działamy na pełnych obrotach!

Dzieci i psy, czyli coś, co uwielbiamy. W tygodniu, w którym mamy Dzień Dziecka, mamy pełne ręce roboty!

Wczoraj odwiedziliśmy Family School – Szkołę Języków Obcych Montessori przy ulicy Senatorskiej 11 w Łodzi. Tutaj ponownie poprowadziliśmy 3 osobne warsztaty dla uczniów i przedszkolaków. Zajęcia poprowadziła nasza wspaniała trenerka psów Monika Kuśmirek-Zyzik przy wsparciu niezastąpionej Wolontariuszki Wiktorii Izdebskiej i jej psa Kenzo. Dziękujemy również za wypożyczenie tego uroczego olbrzyma, czyli Dyzia, który jak zawsze robi najlepszą robotę swoim słodkim spojrzeniem. Emilka Pola – dziękujemy, że zawsze możemy na Was liczyć!.

A dzisiaj jeszcze Monika Kuśmirek-Zyzik odwiedziła dwie grupy w przedszkolu w Wiśniowej Górze. Monika, z tego miejsca musimy Ci podziękować za wkład i zaangażowanie w temacie edukacji najmłodszych. Jesteś najlepsza!

Sami zobaczcie!

Mało?

To jeszcze wspomnienie dnia Dnia Dziecka w firmie Kochański & Partners w Warszawie, gdzie Magda Czajkowska ze szkoły Dog Training System oraz Piotr Walerysiak pojawili się ze swoimi psami w tak wspaniałej psiolubnej przestrzeni!

Psio-dziecięcy zawrót głowy, prawda?

Ale my tak lubimy! A jeżeli Wam także podobają się takie działania, to możecie do nas dołączyć – wspierać nas poprzez udostępnianie naszych postów, pojawianie się na naszych wydarzeniach czy choćby drobne wsparcie finansowe na naszych zrzutkach, np. na https://www.siepomaga.pl/psiaki-i-przedszkolaki!