Wczoraj 31 marca odwiedziliśmy Świetlicę Caritas w Łodzi. Monika Kuśmirek-Zyzik nasza Trenerka odpowiedzialna za projekt poświęcony edukacji najmłodszych w naszej Fundacji pojawiła się tam wraz ze swoim pieskiem rasy Parson Russell Terrier Jackpotem.

Z radością możemy powiedzieć, że dzieci ze Świetlicy Caritas były zachwycone zarówno warsztatem i wspaniałym towarzystwem Jackopa. W zajęciach wzięły udział dwie grupy dzieci – jedna grupa przedszkolna i grupa szkolna, więc było niezwykle wesoło.

Jednocześnie dzięki uprzejmości naszego nowego Partnera Animal Hotels mogliśmy przekazać fajne prezenty dzieciakom. Dzieci wróciły do domów z saszetkami na smaczki dla swoich pupili. Dla nas – Fundacji, Trenerów, ale także Waszych psiaków saszetka na spacerze jest bardzo ważna. Nagradzanie dobrych zachowań psiaka to ten pierwszy element w budowaniu relacji z psem, coś co można wykorzystać w pracy nad posłuszeństwem. A dla najmłodszych fajny dodatek i radość, że piesek w nich jest wpatrzony .

Zapraszamy do krótkiej fotorelacji!

Chcielibyśmy przybliżyć Wam działania naszego Partnera Animal Hotels. Współpraca z takim Partnerem to czysta przyjemność, bo nie ma nic lepszego niż praca z ludźmi z pasją! Szczególnie, jeżeli w grę wchodzą psy! Na stronie możecie znaleźć lokalizacje i kontakt do sprawdzonych psich i kocich hoteli. Zbliża się wiosna, zaraz lato – planujcie swoje wakacje, a już teraz możecie poszukać opieki dla swoich pupili pod swoją nieobecność. Chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat? Zapraszamy na ich kanały socialowe:

Facebook

Instagram

Na koniec przypominamy, że naszą misją i celem jest wytłumaczenie dzieciom potrzeb i języka, jakim próbują porozumiewać się z nami psiaki. Mamy nadzieję, że dzięki wzajemnemu zrozumieniu na linii pies-dziecko, przykładamy rękę do tego, że będzie mniej niebezpiecznych sytuacji z udziałem najmłodszych i czworonogów. My z tego miejsca serdecznie dziękujemy naszej Trenerce Monice, która wkłada w tę akcję bardzo dużo serca!

Jeżeli chcecie wesprzeć nas w takich działaniach, będzie nam bardzo miło, jeżeli wpłacicie choć drobną kwotę na naszą zbiórkę: https://www.siepomaga.pl/psiaki-i-przedszkolaki

Paulina, Working Dogs